Genel Haber

Oli And Lui İle Köpekleriniz Göz Alıcı

Bir köpeği sahiplendikten sonra onu süslü kıyafetler içinde görmek bizi mutlu ediyor. Köpeğinize köpek kıyafeti almak için alışverişe çıktığınızda, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey kumaş seçimidir. Köpeğinizin kıyafetlerini üretirken pamuklu, tül, örgü veya iplikle dokunmuş kumaşlar gibi kaliteli kumaşlardan yapılmış kıyafetleri tercih etmelisiniz. Sentetik veya polyester içerikli kumaşlardan yapılmış kıyafetlerin tercih edilmesi köpeğinizin rahatsız olmasına neden olur. Küçük arkadaşınızın gün boyu giyeceği kıyafetlerin kaliteli kumaştan üretilmiş olması rahat olması için çok önemlidir.

Oliandlu Köpeğinizin daha sevimli ve şık olması veya mevsim şartlarından etkilenmemesi için kıyafet alırken iklim koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız. Uzun süre soğuk olan bir yerdeyseniz, köpeğiniz için sıcak ve rahat kıyafetler almalısınız. Sıcak bir yerde yaşıyor ve yine de köpeğinizi giydirmek istiyorsanız ince bir tişört yeterli olacaktır. Yağmurlu havalarda kullanmayı tercih ettiğiniz giysilerin köpeğinizin cildine zarar vermeyecek su geçirmez kumaşlardan yapıldığından emin olmalısınız. Ayrıca küçük arkadaşınızla akşam yürüyüşlerine çıkmak istediğinizde tercih ettiğiniz kıyafet floresan renkte veya arkası ve üstü floresan renklerde olmalıdır. Oli And Lui markamızınamacı, köpeklerin şık, rahat giyinmesini ve hava şartlarından etkilenmemesini amaçlamasıdır.Renkli tasarımlar ve çok şık kıyafetler alışveriş sırasında başınızı döndürebilir. Köpeğiniz için beğendiğiniz herhangi bir kıyafeti satın almak isteyebilirsiniz. Bu yüzden köpek kıyafetleri için alışveriş yapmadan önce belli bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Kıyafet ve aksesuarlar için ne kadar bütçe ayırabileceğinizi önceden belirlemeniz faydalı olacaktır.

En İyi Köpek Tasmaları / Yakaları

Günlük kullanım, seyahat ve avcılık için arkadaşlarınızın karakter özelliklerine ve boyutlarına göre köpek tasmaları seçmeniz önerilir. Hareketli ve kontrolü zor olan köpekler için tasma kullanılması tercih edilir. Köpek boyunlukları, sahipleriyle gelişmiş bir ilişkisi olan eğitimli ırklarda kullanılabilir.Yapılacak seçimlerde belirtilen yöntemlerin yanı sıra köpeklerin tasmaya yaklaşımı, rahat olup olmaması gibi nedenler de tercihleri etkilemektedir. Büyük türlerde köpek tasması da güvenlik açısından önemlidir.Köpekler için satın alınan tasmaların hayvanların kişisel aksesuarları olduğunu akılda tutarak seçimlerinizi yapmanız en ideal sonucun alınmasına katkı sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı